Loading..

Hakkımızda

Halil Gültekin İnşaat; 1996 yılında kurulmuştur. 25 yıllık tecrübe ve birikim ile İzmir’in en gözde yaşam merkezlerinde çok özel projelere imza atmıştır.

Halil Gültekin İnşaat; kuruluş ilkesine bağlı kalarak müşterilerine sağlıklı, güvenli ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri, tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları çok özel yaşam alanları inşa etmektedir. Aynı zamanda insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak, tüm projelerinde yaşam kalitesini ve refahını yükseltmeyi ilke
olarak benimsemiştir.

60+

Tamamlanan
Proje

25+

Yıllık
Tecrübe

2100+

Üretilen
Konut

Vizyonumuz

İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, her yeni projemizde yaptığımız işi bir adım ileriye taşımak. Yaptığımız işlerle markalaşmak ve inşaat sektöründe yurt çapında anılan bir firma olmak.

Misyonumuz

En iyi yatırımın müşteri memnuniyeti olduğu bilinci ile projelerimizi zamanında, eksiksiz teslim etmek. Yatırımcılarına her zaman kazandıran firma olarak faaliyetlerimize yurt çapında devam etmek.

Değerlerimiz

Kalite, Güvenlik, Nitelik ve Konfor. Saygınlık, Etkinlik ve Verimlilik. Takım Çalışması. Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Sorumluluk, bilgi, tecrübe ve yetki paylaşımına özen göstermek. Müşterileri ile çalışanları arasındaki iletişimi en üst düzeyde kurmak ve kurulan iletişimin kesintisiz işlemesini sağlamak. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

Background_image_nine